Play

Support center +91-98882-00877

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Uncategorized September 2, 2023

Metaverse Devralması – Nike, Ralph Lauren ve NFL Gibi Şirketler Yol Gösteriyor

Writen by Sumit

comments 0

Ana Akım Şirketler Kendi Paylarını Alıyor

Pek çok geleneksel şirket, geleneksel olarak soyut olan bu sanal dünya konusunda kararsız kalırken, diğer büyük markalar da sanal uçuruma doğru adım atıyor. Ralph Lauren, Metaverse’ye yoğun bir yatırım yaptığını, sanal avatarınıza kıyafet satmayı planladığını, böylece onların da sanal bir moda esnekliği için kıyafetlere fazla harcama yapabildiklerini bildirdi.

Nike, bu blockchain sürümüne hızlı bir şekilde geçerek, kullanıcıların oyun oynayabileceği ve potansiyel olarak kendi paketlerini satın alabileceği bir alan olan kendi “Nikeland”ini oluşturmak için Roblox ile ortaklık kurdu.

Birçok Sanal Dünya Pazara Hakim Olmak İçin Yarışıyor

Makalelerin yazarı, bunların neyle ilgili olduğunu görmek için iki rakip “meta veriyi” derinlemesine inceliyor. Decentraland ve Polkacity, esasen çeşitli oyunlar, tokenlar, NFTS ve diğer sanal ürünler için bir pazar görevi gören rakip “dünyalardan” ikisidir. Makale, her dünyanın farklı faydalarını açıklıyor ve hatta sanal dünyalarda bir yürüyüşe çıkıp sanki Avrupa’daki bir turistik destinasyondaymış gibi bir şeyler satın almakta zorlanıyor.

“Decentraland, Sims ve Nintendo Wii grafiklerinin çocuk dostu bir karışımı gibi hissettirirken PolkaCity, sol alt köşedeki mini harita ve arabalarla insanların etkileşim şekliyle GTA oyun serisinin cesur bir kopyası gibi görünüyordu” – Mytopsportsbooks.com editör ekibi

Reklam Engelleyici nedeniyle engellendi

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen bir reklam engelleme yazılımı kullandığınız anlaşılıyor. Lütfen bu web sitesini beyaz listeye alın veya reklam engelleme yazılımını devre dışı bırakın.

Metaverse ile Video Oyunu Arasındaki Fark Nedir?

Henüz başlangıç aşamasında olan Metaverse’nin geçmiş dönemlere ait oldukça eski bir video oyunu gibi göründüğünü göz ardı etmek zor. Ancak ikisini ayıran gerçek faktör, Metaverse’nin 1 Trilyon dolar değerinde potansiyele sahip, oldukça aktif bir ekonomiye sahip olmasıdır.

Son Düşünceler

Makale metaverinin başlangıç dönemini araştırıyor, ancak toplumun gidişatıyla birlikte büyük potansiyel Piyasa değerinin ötesine bakmak zor. NFT ve kripto pazarının giderek daha yaygın hale gelmesiyle birlikte Metaverse, yalnızca blockchain dünyasına etkileşimli bir dokunuş sağlamakla kalmayıp aynı zamanda insanların ilişkiler kurmasına, bir hayat yaşamasına ve gelir elde etmesine olanak sağlama potansiyeline sahip gibi görünüyor. bilgisayarlarını bırakmak.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya onun herhangi bir bağlı kuruluşu veya hizmetiyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitini yapmalıdır. Jojobet giriş, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Tags :

Leave A Comment